2013/05/30

Autobusu satiksme ar Rīgu arī naktī

Pēdējais autobuss no Rīgas atiet 23:00, pēdējais vilciens 23:25. Tas ir daudz par agru. Tad nevar paspētu pēc koncerta, izrādes vai saviesīga pasākuma. Tad nākas mukt prom no izrādes, neatvadoties no visiem draugiem...
 

Nakts autobusam ir jābūt! Nevis pirms pusnakts, bet pēc 01 naktī, varbūt par vēl vēlāk. Jā, vēlu, bet labāk ir pagaidīt autobusu, nevis priekšlaicīgi pamest pasākumu Rīgā. Un ja es zināšu, ka autobuss būs, piemēram, tikai 02 naktī, es atradīšu nodarbi Rīgā, taču būšu drošs, ka naktī tomēr pārradīšos mājās.

Šāds nakts reiss būtu ērts gan vēlīno Rīgas pasākumu apmeklētājiem, gan arī cilvēkiem, kas vēlu iebraukuši Rīgā ar tālsatiksmes autobusiem autobusiem un atlidojuši ar vēlajiem vakara reisiem.

Jau iepriekš te rakstīju, ka nepieciešams noorganizēt arī autobusu satiksmi starp Jelgavu un Lidostu, un īpaši aktuāli tas ir agros rītos un vēlos vakaros. Mans ierosinājums - rīta autobuss no Jelgavas uz Rīgu var braukt ar līkumu, pieturot arī lidostā "Rīga". Un tieši tāpat var pieturēt lidostā arī autobuss, kurš no Rīgas vēlā vakarā dodas uz Jelgavu.

Šādam autobusam arī vajadzētu veikt līkumu Jelgavā, izbraucot pa Satiksmes, Atmodas un Rūpniecības ielām, gar Jelgavas dzelzceļa staciju, un tikai tad Jelgavas autoostā.

Nakts reisa cena varētu būt 2,50, varbūt pat vēl nedaudz dārgāk. Iespējams, šis reiss ne vienmēr atpelnītos, taču tam noteikti ir jābūt, jo autobusa maršruts ar Rīgu un vēl jo vairāk ar lidostu, ir ne tikai jelgavnieku ērtība, tā ir investīcija cilvēkos, viņu izglītībā, sakaros un iespējās.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru