2013/05/27

Depo mikrorajonā notiks priekšvēlēšanu sapulce

Ceturtdien, 30.maijā plkst 19:00, Motelī “Akva” notiks Depo mikrorajona priekšvēlēšanu sapulce. To rīkoju kopīgi ar vēl trim Jelgavas pašvaldību vēlēšanu deputātu kandidātiem, kuru dzīvo vai strādā Depo mikrorajonā, tai skaitā Ervīns Ābele no “Vienotība”, Iveta Silionova no "Alternative", kā arī Aleksejs Molčanovs no “Reformu partija”.
 
Ko mūsu rajonā dzīvojošie deputātu kandidāti domā darīt “Depo” rajona attīstībai? Kādus jautājumus uzskata par Depo mikrorajonam šobrīd svarīgākajiem? To visu aicinām izrunāt klātienē!

Tā nebūs ierasta priekšvēlēšanu sapulce. Ne jau kaimiņi savā starpā centīsies viens otru pārkliegt vai pat nomelnot, ka tas priekšvēlēšanu cīņās dažkārt gadās. Nē, esam ieplānojuši kopīgu saruna par to, kas mēs te esam, kāds ir mūsu skatījums šodien, un kādu savu mikrorajonu gribam redzēt nākotnē. 

Pie viena uzzināsim, ko jaunu šogad plāno motelis “Akva”. 

Varbūt vēl kādam būs idejas par to, kā kopīgi ierīkot peldvietu, svinēt Jāņus, iekārtot spēļu vietu bērniem u.c. Runāsim arī par miskastēm, par transportu, par putekļainajiem ceļiem vasarā, par dubļainajiem ceļiem pavasarī un rudenī. 

Un kāds ir Jūsu ierosinājums Depo mikrorajona attīstībai?

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru