2013/05/24

Ērtības Cukurfabrikas stacijā

Cukurfabrikas stacija ir ļoti iecienīta. Rītos un vakaros te pulcējas tūkstošiem jelgavnieku. Arī es ikdienas gaitās uz Rīgu to bieži izmantoju. Tāpēc zinu, cik tā ir neērta. Te nav pat kafijas automāta, nemaz nerunājot par kiosku ar kafiju, rīta maizīti un avīzi. Te jāstāv rindā salā un vējā, arī tāpēc, ka nav biļešu automāta. Te nav kur pieķēdēt riteni, un visām mašīnām nepietiek stāvvietas...
  
Jā, es zinu, ka par Cukurfabrikas stacijas labiekārtošanu atbild ne tikai Jelgavas pilsētas dome, bet Latvijas Dzelzceļš. Bet, vai Jelgavas pārstāvji ir vērsušies ar priekšlikumiem pie Latvijas Dzelzceļa, tādējādi izrādot rūpes par pilsētas iedzīvotāju ērtībām?

Un ne jau viss ir tikai Latvijas Dzelzceļa atbildībā. Jo par Jelgavas autobusu kursēšanas grafika pieskaņošanu vilcienu grafikam atbild ierēdņi Jelgavā. Par to, lai stacijas tuvumā būtu auto stāvvietas, arī atbild Jelgavā.

Šobrīd pie Cukurfabrikas stacijas notiek vērienīgi remontdarbi, tiekot pārvilkts ūdensvads. Drīz sākšoties arī peronu paaugstināšanas un stacijas ēkas remondarbi. Vai iedzīvotāju un pasažieru intereses  pēc remontdarbu pabeigšanas būs ievērtētas? Vai Cukurfabrikas stacija būs ar plašāku nojumi, jau minēto (vismaz) kafijas automātu un citām ērtībām? Pagaidām par to vēl nekas nav dzirdēts, bet ceru, ka pēc četriem gadiem Cukurfabrikas stacija būs parocīgāka un ērtāk sasniedzama.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru