2013/05/12

Īpašas rūpes par Depo mikrorajonu

Balotējoties pašvaldību vēlēšanās, aktualizēšu arī Depo mikrorajona specifiskās problēmas. It kā jau nekas specisks šajā rajonā nav, taču rūpīgi ievērtējot, ir arī lietas, kuras šajā rajonā dzīvojušiem ir aktuālākas, taču par katru no tām uzrakstīšu atsevišķi. Ar šo rakstu šajā priekšvēlēšanu mājas lapā ieviešu jaunu sadaļu - Depo. Šis noteikti nebūs šīs daļas vienīgais raksts. Man ir daudz ideju un priekšlikumu savam rajonam un tā iedzīvotājiem.

Jau 10 gadus dzīvoju Depo mikrorajonā. Tikpat ilgi dzīvoju Jelgavā. Savulaik mani iekārdināja iespēja dzīvot tuvu upei, tuvu pilsētai, tuvu dzelzceļa stacijai, netālu no Rigas. Piedāvājums iegādāties māju Depo mikrorajonā bija ļoti vilinošs. Nenožēloju savu izvēli arī šobrīd.

Depo rajons ir kā pussala, ka savrups puduris, kuru no Jelgavas noslēdz daudzās paralēlās dzelzceļa sliedes, bet otrā pusē Lielupe. Iebraukt rajonā var tikai pa vienu ielu. Jā, ar kājam var atnākt arī pa dzelzsceļa tiltu. Taču te ir ne tā, kā pilsētā, te ir kā laukos. Te viens otru pazīst un viens otram palīdz.

Jā, iztrūkst vietējās tradīcijas, tai skaitā kopīgā Jāņu svinēšana upes krastā, ielu svētki, kopīgās talkas upmalā. Arī šāda veida pasākumu iniciēšana, manuprāt, ir viens no pašvaldības uzdevumiem. Ir jāorganizē nevis viens liels Līgo pasākums pilsētas centrā, bet daudzi mazi uz vietām, lai cilvēki sanāk kopā, sadzied, vēl vairāk sapazīstas, satuvinās. Tā taču ir drošāk dzīvot!

Es ļoti ceru uz Depo rajona iedzīvotāju atbalstu. Viņiem mani būtu jāpazīst labāk nekā citiem vēlētājiem Jelgavā. Viņiem būtu jābūt tiem, kas man uzticās visvairāk. Ja tā nav, tad nav neredzu jēgu balotēties. Pārāk daudz mums jau ir tādu priekšstāvju, kuri ir necienīti savā saimē, un vien ar reklāmas tehnoloģiju palīdzību apmuļķojuši svešiniekus. Es arī tādas tehnoloģijas pārzinu, taču šādi rīkoties nevēlos.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru